Haberler -

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Sakarya’dan 5 milletvekili çıkarttı. İl Başkanlığı önünde sonuçları değerlendiren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bir genel seçimi daha beraberce sonuçlandırdık. Sakarya’da 5 vekilimiz vardı ve yine 5 vekille milletimizin hizmetinde olacağız. Biz her zaman sandığa, milletin tercihlerine saygı gösteren bir parti olduk. Milletimiz ne karar verdiye o sonuç bizim başımızın üzerinedir. Sakarya’da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kazanan adaylarımızı da tebrik ediyorum. Özellikle Recep Hacıeyüpoğlu ile Bilgehan Doğru’ya da çok teşekkür ediyoruz. AK Partili olmak, misyon, dava insanı olmak böyle bir azmi gerektirir. Sıralarını hiç yadırgamadan, gece gündüz çalıştılar” diye konuştu.


Başkan Zeki Toçoğlu; “Sakarya’da 5 vekilimiz vardı ve yine 5 vekille milletimizin hizmetinde olacağız. Milletimizin kararı bizim başımızın üzerinedir. Biz her zaman sandığa, milletin tercihlerine saygı gösteren bir parti olduk. Biz kısa mesafe koşucusu değiliz, maraton koşuyoruz. Zaman zaman yavaşlayabiliriz, zaman zaman hızlanırız ama milletimizin desteği ile hedefimize varacağız, bundan hiç şüphemiz yok. Allah milletimizden razı olsun. Şehrimize hayırlı olsun.”

"Yolumuza devam edeceğiz"

Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkanları olarak görevlerimizin başındayız. Bizim tek derdimiz millete hizmet. Aynı aşkla ve şevkle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yoğun bir dönem geçirdik. Rabbim bizi Sakarya’da mahcup etmedi. Ülke genelinde de önemli bir oy aldık. Asla karamsarlığa düşmeden yolumuza devam edeceğiz. Allah milletimizi korusun, milletimize zeval vermesin. Yarından itibaren yine bir seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz kısa mesafe koşucusu değiliz, maraton koşuyoruz. Zaman zaman yavaşlayabiliriz, zaman zaman hızlanırız ama milletimizin desteği ile hedefimize varacağız, bundan hiç şüphemiz yok. Allah milletimizden razı olsun. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

"Mücadeleye devam"


AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ise, “Yeni seçilen milletvekillerimizi tebrik ediyoruz. Tüm adaylarımız canla başla çalıştı. Vekil sayımızı koruduk. Halkımızın iradesiyle sandıktan çıkan sonuca razıyız. Bu seçimde farklı bir konjonktür oluştu ve böyle bir sonuç ortaya çıktı. Rabbim her şeyin hayırlısını versin. Biz görevimize devam ediyoruz. Mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Resim Galerisi

     

Bu haber toplam 12417 kez okundu.

Yorumunuzu Bırakın

Diğer Haberler

Başkan Çelik’ten Kadir Gecesi mesajı

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

0000-00-00 tarihinde eklendi
Otomobilin devirdiği direğin çarptığı hamile kadın öldü

Serdivan ilçesinde otomobilin çarpması sonucu devrilen direğin altında kalan hamile kadın, hayatını kaybetti

0000-00-00 tarihinde eklendi
Ümmet İFTARI ORHAN CAMİİ'DE GERÇEKLEŞTİ

Dünyanın sayılı yerlerinde, İslam çoğrafyasında yaşanan zulüm ve acılara dikkat çekmek için AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları başta olmak üzere ;

0000-00-00 tarihinde eklendi
BAŞKAN ÖZTÜRK'TEN SEL AÇIKLAMASI

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Cuma gününden itibaren bölgede etkili olan yoğun sağanak yağışın etkilerini ve yapılan çalışmaları değerlendirdi.

0000-00-00 tarihinde eklendi

Geyve ilçesi Örencik mevkii D-650 karayolunda meydana gelen heyelan nedeniyle yol bir süre ulaşıma kapandı.

0000-00-00 tarihinde eklendi

Akyazı İlçesi'nde 17 yaşındaki kız arkadaşına "Çıplak fotoğraflarını ailene gönderirim" diyerek tehdit ederek cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen 18 yaşındaki S.D., genç kızın fotoğrafını paylaşıldığı ileri sürülen B.Ü. adlı arkadaşı ile birlikte gözaltına alındı.

0000-00-00 tarihinde eklendi

Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Ak Parti'den Milletvekili seçilen 5. sıra adayı Ali İnci ile MHP'den seçilemeyen 2. sıra adayı Orhan Ünver arasındaki 20-30 binlik oy dengesi dikkat çekiyor

0000-00-00 tarihinde eklendi

7 Haziran Seçimlerinde hiçbir parti tek başına iktidar hedefine ulaşamadı. Koalisyon, azınlık hükümeti, erken seçim gibi senaryoların konuşulduğu kritik süreçte Sakarya'yı TBMM'de temsil edecek isimler de belli oldu

0000-00-00 tarihinde eklendi