Kanal54 Televizyonu

Site Rengi

Sakarya’nın geleceğine ışık tutacaklar

27.09.2019
1.327
REKLAM ALANI
Sakarya’nın geleceğine ışık tutacaklar

Sakarya Üniversitesi’nde Fakültelerini birincilik derecesiyle bitiren 8 öğrenciyi makamında ağırlayan Başkan Yüce, “Sakarya’nın kalkınması demek Türkiye’nin kalkınması demektir. Bunun gerçekleşmesi de sizin gibi gençlerle olacak. Bu ülkenin her zaman başarılı gençlere ihtiyacı var. Sizler ülkemiz için çok önemlisiniz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi’nden fakültelerini birincilik derecesiyle tamamlayan 8 öğrenciyi makamında ağırladı. Mezuniyet töreninde fakülte birincilerine Büyükşehir Belediyesi’nde istihdam sağlayacağını müjdeleyen Başkan Yüce, iş istihdamları konusunda her zaman öğrencilerin yanında olacağını belirtti.

REKLAM ALANI

Her zaman kendinizi yetiştirin

Öğrencilere iş dünyasında başarı olmaları için neler yapmaları gerektiğinden bahseden Başkan Ekrem Yüce, “Bu ülkenin her zaman başarılı gençlere ihtiyacı var. Sizler de bizim ülkemiz için çok önemlisiniz.  Bölümlerinizi birincilik derecesiyle bitirerek çok önemli bir adım attınız. Türkiye için çok saygın bir belediyeye giriyorsunuz. Hayatınız boyunca atacağınız her adımda kendiniz olun çünkü sizler seçkin birer bireylersiniz. Her zaman başarılarınızı göstermek için çalışın. Gayret göstermek size huzur ve mutluluk getirir. İşinizden kaçmayın ve dört elle sarılın. Başarı üzerine koydukça artar. Hızlı giden dünyada kendinizi yetiştirmeye çalışın. Sakarya’nın kalkınması demek Türkiye’nin kalkınması demektir. Bunun gerçekleşmesi de sizin gibi gençlerle olacak” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.